Katalog firm

AMS Car Design

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma AMS Car Design zajmuje się sprzedażą i montażem szyb samochodowych, oferując jednocześnie ich przyciemnianie. Zapewnia szeroki wybór wysokiej jakości folii samochodowych i auto szyb. Klienci mogą liczyć na doradztwo i miłą obsługę. Firma udziela gwarancji na wszystkie usługi.

Auto szyby

AMS Car Design to znana i ceniona firma, która specjalizuje się w montażu, oraz przyciemnianiu szyb samochodowych, której ofertę znajdą Państwo na stronie http://www.przyciemniamy.com.pl/auto_szyby_lodz.php. To na pewno jedna z najlepszych firm w tej branży. Doświadczenie i profesjonalizm to główne domeny naszej firmy. Materiały z których wykonujemy nasze usługi, są najwyższej klasy, najwyższej jakości. Trwałe i skuteczne.
Folie samochodowe w auto szyby zatrzymują nawet do 67% całkowitej energii słonecznej. Klienci bardzo cenią sobie właśnie ten aspekt. Ponadto folie posiadają bardzo ważne zezwolenia MtiGM, redukują odblask, oraz znacznie zmniejszają zmęczenie oczu. Każde auto z taką folią wygląda elegancko i efektownie.
Ponadto, jako jedna z niewielu firm, udzielamy dwunastoletniej gwarancji na usługi. Nasza oferta posiada wiele stopni przyciemnienia folii oraz wiele, efektownych kolorów do wyboru. Dokładny opis naszych usług znajda Państwo na naszej stronie internetowej: przyciemniamy.com.pl.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423