Katalog firm

Karczma Bida

Karczma Bida zadba o to aby każdy kto u nas się zjawił, był nie tylko najedzony do syta lecz przede wszystkim zadowolony z walorów smakowych wszystkich oferowanych przez nas posiłków. Warto zatem przekonać się o tym, co w tym zakresie mamy do zaoferowania, dodatkowo dlaczego nasza karczma jest odpowiednim miejscem dla kogoś takiego jak ty.

Restauracja w Lublinie

Nie każda restauracja prezentuje taki poziom jak powinna, wiele działających w Lublinie nie zawsze dokładają wszelkich starań, do kwestii przygotowania oraz przyrządzenia swoich posiłków. Karczma BIDA jest zupełnie inna pod tym względem, można wręcz powiedzieć iż profesjonalne podejście do aspektów czysto kulinarnych, idzie tutaj w jednej parze z oryginalnych oraz unikalnym wystrojem. Wszystko na temat naszej restauracji znajdziesz na stronie http://www.karczmabida.com/o-nas/bogucin/.
Wszystko to sprawia, iż jest to restauracja w Lublinie nader często odwiedzana przez stałych klientów, doceniają ją również z czasem ci, którzy pierwszy raz mieli być okazję jej gośćmi, nie ma jakichkolwiek wątpliwości że to restauracja w Lublinie jakiej menu przypadnie nam do gustu. Warto więc przekonać się o tym, czy jest to rzeczywiście tak atrakcyjne miejsce jak o nim się mówi, jednocześnie poznać wszystkie powody dla których jako restauracja nie musi martwić się o ewentualne zainteresowanie.
Na pewno zjesz tutaj smacznie, syto i zdrowo a przy tym poznasz zupełnie inne spojrzenie nie tylko na najbardziej oryginalne potrawy ale również te, w których przyrządzaniu się specjalizujemy.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048


Podobne firmy

Malaga

Szukasz odpowiedniego miejsca do zorganizowania wesela, bankietu czy skorzystania z sali konferencyjnej a nawet noclegu? Zatem zapoznaj się z naszym lokalem, który na pewno spełnia wszystkie państwa s...