Katalog firm

Dorin

Jeżeli zakup sukni ślubnej, to dla ciebie zadanie któremu obawiasz się iż nie sprostasz, to niech salon sukni ślubnych Dorin pomoże państwu w podjęciu jakiejkolwiek decyzji. Oczywiście służymy pomocą przy wszelkiej maści przymiarkach, możliwości dopasowania sukni ślubnej do państwa indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb.

Moda ślubna

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele kobiet w dzisiejszych czasach ma duży problem, aby wybrać idealną suknię ślubną, dlatego też powstał nasz nowoczesny salon sukien ślubnych Łódź, aby ułatwić Państwu to zadanie. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu suknie ślubne z najwyższej światowej półki.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze polecają nasze suknie ślubne swoim znajomym. Wszystkie oferowane przez nas kreacje wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale.
Jeżeli uważają Państwo, że ekskluzywne suknie ślubne muszą bardzo dużo kosztować, to odwiedzając nasz salon sukien ślubnych Łódź bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Jesteśmy otwarci na projekty przyszłej Panny Młodej, dlatego też jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

PPHU Del-Tex

Wybór jakiejkolwiek sukienki damskiej nigdy nie jest czymś prostym ani łatwym, zazwyczaj należy na nią spojrzeć z odpowiedniej perspektywy, zwłaszcza przez pryzmat jej ewentualnego zastosowania. Dlate...