Katalog firm

Malaga

Szukasz odpowiedniego miejsca do zorganizowania wesela, bankietu czy skorzystania z sali konferencyjnej a nawet noclegu? Zatem zapoznaj się z naszym lokalem, który na pewno spełnia wszystkie państwa standardy czy oczekiwania w tym aspekcie, jest jednocześnie dostosowany i stworzony z myślą o osobach, którym zależy na organizacji jakiejkolwiek imprezy w najbardziej adekwatnym do tego miejscu.

Noclegi

Wiele osób ma jasno określone oczekiwania, w aspekcie miejsca gdzie zamierzają nocować, a co za tym idzie zależy im nie tylko na odpowiedniej lokalizacji w mieście takim jakim jest Łódź. Dlatego jeżeli poszukują interesują państwa, noclegi w Łodzi to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego pensjonatu, który już niejednokrotnie sprostał wymaganiom potencjalnych klientów, część z nich systematycznie korzysta z tego miejsca.
Pewnie, że gwarantujemy noclegi Łódź w nader atrakcyjnej, korzystnej i co do tego przyzwoitej cenie, dodatkowo możecie być państwo pewni, iż wypoczynek w takim miejscu to coś za czym de facto przemawia wiele zalet. Oferujemy nie tylko noclegi w Łodzi ale również pełne wyżywienie, catering czy organizację jakichkolwiek wesel, imprez firmowych czy innych co do tego bankietów.
Mamy nadzieję, iż oferta naszego pensjonatu nie tylko zwróci państwa uwagę ale przekona do skorzystania z jego usług, to miejsce jakie warto odwiedzić a tym samym optymalne pod względem jego przeznaczenia.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Każdy z nas pragnie aby jego wesele odbyło się nie tylko w ciekawym ale dla nas także niezapomnianym miejscu, jakie zadba o przebieg i organizację a także obsługę całego wydarzenia. Dwór Artusa to nie...

Karczma Bida

Karczma Bida zadba o to aby każdy kto u nas się zjawił, był nie tylko najedzony do syta lecz przede wszystkim zadowolony z walorów smakowych wszystkich oferowanych przez nas posiłków. Warto zatem prze...