Katalog firm

Kategorie


Malaga

Szukasz odpowiedniego miejsca do zorganizowania wesela, bankietu czy skorzystania z sali konferencyjnej a nawet noclegu? Zatem zapoznaj się z naszym lokalem, który na pewno spełnia wszystkie państwa standardy czy oczekiwania w tym aspekcie, jest jednocześnie dostosowany i stworzony z myślą o osobach, którym zależy na organizacji jakiejkolwiek imprezy w najbardziej adekwatnym do tego miejscu.

Wigilia firmowa

Masz w planach zorganizowanie wigilii firmowej ewentualnie innego wydarzenia lub imprezy, co za tym idzie potrzebne ci jest odpowiednie do tego miejsce? Nasz pensjonat już niejednokrotnie okazał się doskonałym rozwiązaniem, a tym samym nie ma jakichkolwiek wątpliwości iż wraz z nami wigilia firmowa w Łodzi odbędzie się nie tylko w idealnym do tego położeniu i lokalizacji, lecz także zgodnie z najważniejszym założeniem.
Jeżeli interesuje państwa taka właśnie wigilia firmowa Łódź w kontekście sali, obiektu, obsługi czy też cateringu to nasz pensjonat jest gotów podjąć się takiego zadania, a nawet mu co oczywiste sprostać. Dlatego mamy nadzieję, iż zdecydują się państwo właśnie na skorzystanie z możliwości wynajęcia sali, obiektu czy postawienia na miejsce które w tej sytuacji generuje wszystkie niezbędne właściwości, zalety oraz jest optymalnie dopasowane pod względem takiego właśnie przeznaczenia.
Wraz z nami każda wigilia firmowa w Łodzi lub inne wydarzenie, przebiegnie tak jak tego najzwyczajniej oczekujemy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Każdy z nas pragnie aby jego wesele odbyło się nie tylko w ciekawym ale dla nas także niezapomnianym miejscu, jakie zadba o przebieg i organizację a także obsługę całego wydarzenia. Dwór Artusa to nie...

Karczma Bida

Karczma Bida zadba o to aby każdy kto u nas się zjawił, był nie tylko najedzony do syta lecz przede wszystkim zadowolony z walorów smakowych wszystkich oferowanych przez nas posiłków. Warto zatem prze...