Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Od wielu lat świadczymy całodobową pomoc drogowa na najwyższym poziomie. Wystarczy telefon, a natychmiast wyruszamy z pomocą. Posiadamy nowoczesne lawety, którymi zapewniamy bezpieczne holowanie pojazdów. Świadczymy pomoc drogową dla samochodów osobowych, dostawczych oraz tirów. Gwarantujemy zadowolenie.

Pomoc drogowa na A1

Zapewne niejedna osoba przekonała się o tym, jak problematycznym zadaniem jest przetransportowanie uszkodzonego auta, zwłaszcza na autostradzie A1 oraz A2. Dlatego nasza pomoc drogowa autostrada A1 to nie tylko alternatywa, ale opcja za którą w tego typu sytuacjach przemawia wiele argumentów oraz zalet.
Przede wszystkim pomoc drogowa na autostradzie A1 oferowana wszystkich klientom, to w pełni kompleksowa usługa pozwalająca nie tylko holowanie auta, ale również dokonanie niewielkich napraw bezpośrednio na miejscu. Mało tego, jest to pomoc drogowa na autostradzie A1 dostępna w każdy dzień tygodnia przez całą dobę, z której skorzystać mogą właściciele samochodów nie tylko osobowych, ale również autokarów, busów czy aut ciężarowych.
Jeżeli zatem potrzebna będzie państwu pomoc drogowa na autostradzie A1 i A2 ewentualnie w adekwatnej do tego okolicy, to skorzystanie z usług najlepszej, doświadczonej oraz działającej w tym regionie firmy to coś co nie tylko warto rozważyć, lecz najzwyczajniej w świecie zastosować.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673