Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Od wielu lat świadczymy całodobową pomoc drogowa na najwyższym poziomie. Wystarczy telefon, a natychmiast wyruszamy z pomocą. Posiadamy nowoczesne lawety, którymi zapewniamy bezpieczne holowanie pojazdów. Świadczymy pomoc drogową dla samochodów osobowych, dostawczych oraz tirów. Gwarantujemy zadowolenie.

Pomoc drogowa w Rzgowie

Jaka Twoim zdaniem powinna być dobra pomoc drogowa? W naszej opinii powinna nie tylko świadczyć bardzo profesjonalne usługi, ale jednocześnie być do dyspozycji swoich klientów w każdym momencie. Przypadki chodzą przecież po ludziach bez względu na porę dnia i nocy...
I właśnie dlatego nasza pomoc drogowa Rzgów to dla klientów stuprocentowa gwarancja pomocy. Wystarczy się z nami skontaktować, a my bardzo szybko przyjedziemy pod wskazany adres i pomożemy rozwiązać problem. Bez względu na to, czy będzie nim uszkodzenie auta uniemożliwiające dalszą jazdę, przebita opona czy po prostu brak paliwa w baku. Co więcej, na naszą pomoc mogą liczyć nie tylko podróżujący samochodami osobowymi, ale także kierowcy ciężarówek i TIR-ów.
Wszystko dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi. A jeśli chce dowiedzieć się o ofercie naszej pomocy drogowej jeszcze więcej, już teraz kliknij na naszą stronę internetową www.pomocdrogowa-a1-a2.pl. I pamiętaj - naprawdę warto, byś nasz numer telefoniczny miał zawsze przy sobie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673