Katalog firm

Sowa

Pewnie, że do montażu a tym samym wykonania klimatyzacji w ściśle określony do tego sposób, względnie wybrania odpowiedniego rekuperatora, warto zaangażować fachowca. EKO-Sowa to miejsce gdzie kogoś takiego spotkamy, jednocześnie uzyskamy pełne wsparcie w przypadku potrzeby stworzenia oraz zamontowania instalacji podłogowej, solarnej, wspomnianej klimatyzacji czy rekuperatora.

Wentylacja

Działająca na terenie województwa łódzkiego firma Sowa proponuje oparte na najnowszych technologiach instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne i nie tylko. W zakres oferty wchodzą również ekologiczne systemy uszczelniające i oczyszczające powietrze, a także docieplenia pomieszczeń przez wdmuchiwanie celulozy.
Wśród propozycji znajdują się między innymi odkurzacze centralne, kolektory słoneczne, pompy ciepła czy piece. Firma zarówno wykonuje projekty, jak i zajmuje się ich realizacją. Klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie i pomoc w wyborze produktów w pełni dopasowanych do swoich potrzeb. Biorąc pod uwagę taką kwestię jak mechaniczna wentylacja Łódź to miasto, w którym działa niejedna firma zajmująca się jej montażem.
Jeśli zależy Ci na współpracy z fachowcami dysponującymi szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, wybierz P.H.U. Sowa. Firma służy fachową radą, oferuje wysokiej jakości produkty i świadczy usługi serwisowe. Dodatkowe informacje i dane teleadresowe znajdują się na stronie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233